יספר”א
האגודה הישראלית לשיקום פסיכיאטרי (ע”ר)

כנס העשור

לחברי וחברות יספר"א שלום,

זהו, הגענו לרגע החשוב, אנחנו פותחים את ההרשמה לקראת כנס העשור של יספר"א עם האורחת האחת והיחידה, דמות מרכזית ביצירת ובפיתוח תנועת ההחלמה בעולם, ד״ר פטרישיה דיגן.
ההתרגשות שאנחנו מרגישים בשטח משמחת אותנו מאוד. אנחנו מודעים לכך שעבור אנשים רבים זוהי הזדמנות חד-פעמית לפגוש את פט וללמוד ממקור ראשון על חידושים בתחום ההחלמה.
פטרישיה בעלת שם עולמי בהעברת הרצאות והכשרות בארצות הברית ומחוצה לה. ההרצאות שלה ידועות כחוויה מעצימה עבור כל מי שתחום בריאות הנפש מעניין אותו וחשוב לו. 
הבאתה של פט לישראל כרוכה בהוצאות גדולות מאוד. לכן מחיר הכנס השנה יקר יותר מאשר בשנים עברו ועומד על 275 ש"ח לאדם. גם מחיר זה מסובסד על ידי יספר"א ואין לנו אפשרות לתת הנחות כבדרך כלל.
למרות שבמבט ראשון ובהשוואה לשנים עברו, מחיר הכנס נראה יקר, אני מציעה זווית ראיה שונה.  האלטרנטיבה לשמוע את פטרישיה היא לנסוע לכנס בחו"ל, זו הוצאה שמסתכמת באלפי שקלים שרק למעטים מאיתנו יש את המשאבים לכך.
ומכאן ההזדמנות היא באמת גדולה. זאת הזדמנות לעובדים בשטח שעמלים יומיום, לעתים קרובות בתנאים לא קלים ומרגישים שחיקה הולכת וגוברת. זאת הזדמנות גם עבור מעסיקים ויזמים להעניק מתנה לעובדיהם המסורים שהינם עמוד התווך של העבודה השיקומית.
אם להעריך על פי התלהבות בשטח וקוצר הרוח לפתיחת ההרשמה - מקומות ייתפסו מהר. לפי כך, אני מעודדת אתכם להרשמם בהקדם האפשרי ולא לחכות לרגע האחרון.
שלכם/ן כתמיד,

סילביה טסלר-לזוביק, יו"ר

ד
ד"ר פטרישיה דיגן
חלוצת תנועת ההחלמה בבריאות הנפש
הרשמה לניוזלטר
מלאו את פרטיכם לקבלת עדכונים
הצטרף/י ליספר"א