הודעה מיוחדת מיו"ר ועד מנהל יספר"א

חברות וחברי יספר"א היקרות/ים,
יספר"א פועלת מזה 14 שנה בעשייה אינטנסיבית כדי לחזק ולהעשיר את תחום השיקום הפסיכיאטרי.
אחת המטרות המרכזיות שלנו היא בניית בית מקצועי לכל האנשים שעובדים בתחום השיקום הפסיכיאטרי, ללא תלות במקצוע או הכשרה כלשהם.
בנוסף, כארגון בלתי תלוי, אנחנו עובדים רבות באפיק של מדיניות מול גורמים שונים ומגוונים.
נקודת אור מיוחדת לאורך השנים היא הכנסים השנתיים בהם אנחנו משתדלים להביא לקדמת הבמה נושאים שבשגרה היומיומית נדחקים הצידה. כבונוס, הכנסים מאפשרים מפגשים בלתי אמצעיים בין קולגות מרחבי הארץ.
ראוי גם להזכיר את הפרויקט לתרגום וסיכום של מחקרים ומאמרים שנועד להנגיש את הידע העדכני ביותר לכל העוסקים ועוסקות בתחום, וכן את אתר האינטרנט העשיר שלנו.
ב – 14 השנים מאז הוקמה יספר"א בתמיכת קרן לזלו נ. טאובר, מימנה הקרן את התשתית הארגונית של העמותה וכן, חלק מפעילויותיה. בנוסף לתשתית, תומכת הקרן גם במעטפת המקצועית השוטפת. החל מאמצע שנת 2024 הקרן תצמצם את פעילותה ומכאן שעל יספר"א למצוא מימון חלופי.
כבר בשנים האחרונות, מאחר שזה יוצא דופן שקרן נותנת מענקים לאורך שנים רבות כל כך, ניסינו למצוא מקורות חלופיים אך ללא הועיל.
מכאן פנייתנו אליכם.ן, חברות וחברי יספר"א. נשמח לרעיונות יצירתיים להמשך מימון התשתית הארגונית של יספר"א. אם לא נצליח למצוא מקורות יציבים, יהיה עלינו, עם כל הצער והכאב, לסגור את שעריה של יספר"א באמצע שנת 2024.
אם יש לכם.ן רעיונות להמשך מימון של יספר"א אני מזמינה אתכם.ן לפנות אלי ישירות למייל.

שלכם.ן

סילביה טסלר-לזוביק, יו"ר

קרא עוד
חברות באגודה

החברות בקהילה מעניקה לך אפשרות להיות פעיל בתוכה ולהיות חלק מהובלת תהליכים במדיניות, בפרקטיקה ובמחקר למען חיזוק התחום כולו.

להצטרפות
הצטרף/י ליספר"א