דבר היו"ר

יספר"א הוקמה כדי לשמש בית מקצועי לאנשים העוסקים בתחום השיקום הפסיכיאטרי בישראל ולשמש עבורם פלטפורמה לשיח מקצועי. השאיפה שלנו היא לעודד דיאלוג ער בין העוסקים בשיקום, לתרום להטמעה של פרקטיקות והתערבויות עדכניות; ללמוד מהעשייה הענפה בארץ ובעולם ולשתף כמה שיותר אנשים במתרחש.
אנחנו עושים זאת באמצעות כלים שונים: קבוצות לימוד ייעודיות לקהלים שונים; סדנאות בנושאים מקצועיים; הבאת אנשי מפתח בתחום מרחבי העולם; הפצת מידע וידע, ועוד. אתר האינטרנט אמור לשמש כלי נוסף להשגת מטרותינו. כמדיה נגישה לכל אנחנו מקווים להפוך אותו למשאב דינמי ומשמעותי לקהילת בעלי העניין בתחום השיקום הפסיכיאטרי.
כמו כן, יספר"א רוצה לקחת חלק בעיצוב המדיניות וקביעת הסטנדרטים בשיקום הפסיכיאטרי, כדי לשמור מצד אחד על ייחודיות התחום , ומצד שני לחזק את המשכיות השימוש באלמנטים תמיכתיים הקיימים במערך הקהילתי בבריאות הנפש.
האתר הוא של חברי יספר"א ונועד בראש ובראשונה עבורם ואנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל בו ובהעשרתו. נשמח לקבל הצעות לשיפור ותוספות. העבירו אלינו חומרים רלוונטים, או הציעו הצעות אחרות שיוכלו לתרום להשגת המטרות שהצבנו לנו. חומרים שיועברו למערכת ייבדקו על ידי ועדת תכנים וזאת תחליט האם הם אכן מתאימים לרוח הארגון והאתר.
המלאכה רבה, והיא של כולנו. כולנו עסוקים ביום יום בעשייה רבה וקשה לנו להתגייס לדברים נוספים. אבל אני מרשה לעצמי לומר שהקהילה המתגבשת הנהדרת שווה את המאמץ הנוסף.


שלכם/ן,
סילביה טסלר-לזוביק

הצטרף/י ליספר"א